Certifikace

Výrobce disponuje mj. následujícími důležitými certifikáty:

ISO 9001:2008 (management kvality), suroviny certifkované FSC ® C-108038 (ekologická udržitelnost), CE pro pevnostní stavební dřevo

Severské dřevo

V kvalitě vede severské dřevo před českým o několik délek. Pro výrobu našich domů se staré vzrostlé borovicové dřevo ze severu. Nejen díky tepelnému ošetření je bez škůdců. Opravdu si risknete nechat si postavit dům z českého dřeva?

Stavebnicový systém

Domy Thermowood jsou v podstatě velkou stavebnicí. Znáte TV pořad Vítejte doma? Tak to je přesně ono. Stavba vyroste jako lusknutím prstu. Běžný dům postavíme již za 3 dny, tzn. že návazné práce mohou začít vzápětí.

Klimatizovaná výroba

Hlavní komponenty domu (střecha, podlaha a stěny) jsou vyráběny v klimaticky kontrolovaných halách. Výsledkem je dřevo chráněné před přírodními vlivy. Méně deformace, smršťování, kroucení, absence hniloby. Nesestavujeme domy až na stavbě za deště či přímého slunce z přivezených hranolů. Proto jsou naše zdi rovné, mají mnohem méně prasklin a okna s dveřmi dobře sedí.

Neomezené výrobní možnosti

Nechcete se omezovat katalogovými domy? Máte vlastní projekt na dřevostavbu? Kontaktujte nás a rádi vám jej naceníme. Ať už chcete chatičku na víkendy, nebo dům rančového typu, může to být Thermowood.

Perfektní koordinace

Díky přesně daným a krátkým termínům hrubé stavby je koordinace s dalšími profesemi (elektrikář, obkladač atd.) prostě a jednoduše hračkou. Proto můžete bydlet už za 2 – 3 měsíce od zahájení stavby.

Zajištěné financování

Neoplýváte hotovostí, abyste si mohli nový dům prostě koupit? Tak zapomeňte na obíhání bank. Součástí našeho servisu je i spolupráce s profíkem v oblasti financí. Provede vás celým procesem, jak když projede nůž máslem.